ÖVRIGT / Diverse / Kornischer 7696253
nr 769 6253
Kornischer
1 par, 1700-/1800-tal, längd: 158
Kondition: skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.100 kr
måndag 6 augusti 2012
kl 19:31:07
300 kr
400 kr
300 kr
600 kr
800 kr
800 kr
950 kr
2.000 kr
7
2.000 kr
7